BR-DESIGN

Oddział w Gdańsku

e-mail: info@br-design.pl

tel.:     +48 500 244 475

adres: al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk

Filia w Anglii

adres: Tooting High Street London SW17
Company No. 075000953

Zamknij

Przez wiele lat pracy udało się nam zachować charakter startupu, budując jednocześnie skuteczny i trwały model biznesowy. Rozwijamy się wraz z rynkiem i dostosowujemy do rosnących oczekiwań.

Jak tworzymy i obsługujemy projekty? Skupiamy się na realizowaniu celów klienta. Proces technologiczny jest dla nas jedynie tłem do ich osiągnięcia; dobór technologii jest ważny w samym procesie tworzenia, nie stanowi natomiast wartości dodanej. Dużo ważniejszym aspektem jest doświadczenie w obszarach user experience, usability, Social Marketing, psychologii, architektury informacji, nowoczesnych rozwiązań technologicznych i wykorzystywania nietypowych narzędzi.

Posiadamy sprawdzony proces zarządzania jakością. Zadbana płaszczyzna relacji agencja - klient jest dla nas sposobem na realizacje zakończone sukcesem. Prowadzimy naszych klientów za rękę przez technologiczne meandry, pozwalając im się skupić na swoich celach.

Nasze obecne realizacje odwiedza miesięcznie przeszło dwieście tysięcy ludzi z całego świata. Ze sporą grupą naszych klientów pracujemy już wiele lat, co stanowi dla nas wyznacznik jakości i skuteczności.
8 Lat
doświadczenia
96 Wykonanych
projektów
8 Liczba
pomysłów
1 Filia
zagraniczna
8 Osobowy
zespół
Nasz zespół 7280 litrów
wypitej kawy
 • 2006 Pierwsze biuro

  Rejestracja działalności gospodarczej o nazwie "Agencja Interaktywna - br-design.pl - Bartosz Rychlicki". Firma przeprowadza się do pierwszego biura, w biurowcu na ul. Heweliusza 11 (VIII piętro) w Gdańsku.

 • 2007 Rozwój firmy

  Firma zatrudnia pierwszych ludzi, głównie programistów i koderów.

 • 2008 Nowe doświadczenie

  Piotr wyjeżdża do pracy do Warszawy, wraca po 1,5 roku z doświadczeniem zdobytym w jednej z największych polskich agencji interaktywnych.

 • 2009 Więcej doświadczenia

  Rozwój i realizacja kolejnych klientów. Rozrasta się oferta oraz zatrudnienie, realizujemy większe i trudniejsze projekty - zespół nabiera doświadczenia.

 • 2011 Spółka z o.o.

  Firma zmienia się w spółkę, Piotr Gocał i Bartosz Rychlicki zostają współwłaścicielami BR-DESIGN Sp. z o.o. Opracowaliśmy nowy zestaw identyfikacji firmowej która ma komunikować wartości firmy.

 • 2012 Nowy CEO

  Firma nawiązuje wiele nowych, wieloletnich kontraktów. Mamy kolejną przeprowadzkę, poszukując miejsca z duszą trafiamy na ulicy Aksamitną w Gdańsku. Zmiany na stanowisku osoby zarządzającej, stery przejmuje Piotr Gocał.

 • 2013 User experience

  BR-DESIGN przekształca się w agencję u której podstaw leży myślenie user experience design. Kontynuujemy współpracę z naszymi wieloletnimi klientami.

 • 2014 Technologia + UX

  Podpisujemy dwa ponad roczne kontrakty, ograniczamy ilość nowych projektów na rzecz jakości obecnie prowadzonych. Budujemy silne kompetencje w obszarze UX - proces badawczy na stałe zostaje wpisany w realizację projektów.

wcześniej
później